Gramy w ręczną
-
19 marca, 2025
-
627
Uczestnikami byli chętni uczniowie z klas 1-3. Celem zajęć było zachęcenie dzieci do uprawiania piłki ręcznej, nauka podstawowych zasad i technik szczypiorniaka oraz poprawa kondycji ogólnorozwojowej.
Jako nagrodę za zaangażowanie każdy uczestnik otrzymał dyplom, bidon oraz koszulkę sportową, a nasza szkoła 20 piłek ręcznych oraz 2 bramki przenośne.
Nie możemy się doczekać następnej edycji 

K.Bieniek
Kategorie
Nowe Aktualności
Piknik pełen owoców.
10 czerwca, 2026
Dzień Rodziny w naszej szkole.
11 czerwca, 2026
Gminny Festyn Rodzinny
10 czerwca, 2026
Wsparcie dla Fundacji Wstawaj Alicja
29 maja, 2026
Pszczoła na kartach książek.
28 maja, 2026