Kolejne sukcesy naszych recytatorek
-
18 maja, 2026
-
26
W czwartek 7 maja, w Szkole Podstawowej w Leścach odbył się Konkurs Recytatorski KOLOROWY BALONIK

. Wydarzenie przebiegało w miłej atmosferze. Wzięło w nim udział wielu uczestników w trzech kategoriach wiekowych. Kategorię klas 4–6 zdominowały nasze uczennice: sukces odniosła Julia Staniak, zdobywając 1 miejsce
(drugi rok z rzędu), zaś 2 lokatę w tej samej kategorii zajęła Oliwia Rodak.
W kategorii klas 1-3 reprezentantka naszej szkoły, Paulina Rodak, otrzymała wyróżnienie. Cieszymy się, że mogłyśmy wysłuchać różnych interpretacji wierszy innych recytatorów. Mamy nadzieję, że w następnych konkursach będzie jeszcze lepiej!
~Julka Staniak
Kategorie
Nowe Aktualności
Piknik pełen owoców.
10 czerwca, 2026
Dzień Rodziny w naszej szkole.
11 czerwca, 2026
Gminny Festyn Rodzinny
10 czerwca, 2026
Wsparcie dla Fundacji Wstawaj Alicja
29 maja, 2026
Pszczoła na kartach książek.
28 maja, 2026



