Wycieczka do Lublina
-
5 marca, 2025
-
By: Paulina Sowa
-
616
W czwartek, 13 lutego, uczniowie naszej szkoły wybrali się na wycieczkę do Lublina. Najpierw odwiedziliśmy Strefę Wysokich Lotów, gdzie każdy mógł wyskakać się do woli, sprawdzić swoje siły na torach przeszkód i dobrze się bawić.
Po sportowych emocjach udaliśmy się do kina na film „Akademia Pana Kleksa”. Nowoczesna adaptacja klasyki Jana Brzechwy zachwyciła nas efektami specjalnymi i magiczną atmosferą.
Zadowoleni i pełni wrażeń wróciliśmy do szkoły. To był świetny dzień!
~ Igor K.
Kategorie
Nowe Aktualności
Piknik pełen owoców.
10 czerwca, 2026
Dzień Rodziny w naszej szkole.
11 czerwca, 2026
Gminny Festyn Rodzinny
10 czerwca, 2026
Wsparcie dla Fundacji Wstawaj Alicja
29 maja, 2026
Pszczoła na kartach książek.
28 maja, 2026


